fbpx
Queen Beauty Salon

Afro Salon Fryzjersko Kosmetyczny Warszawa

beauty salon

O nas

Idealne fryzury

Salon piękności Queen Beauty to przyszłościowo myślący salon specjalizujący się we wszelkiego rodzaju fryzurach, dredach i lokach Afro. Głęboka miłość i kreatywność, aby poprawić swoje fryzury, zachowując naturalne piękno i zdrowie włosów.

Doceniamy kreatywność i miłość, gdy klienci rzucają nam wyzwanie, prosząc o modne style i stylizacje godne wybiegów. Zespół Queen Beauty zapewnia konsekwentnie dobrze wykonane włosy, które pozostają na miejscu przez cały dzień, a jednocześnie są przyjazne dla twoich krawędzi i zdrowia włosów.

W salonie piękności Queen każda kobieta jest królową. Obsługujemy wszystkie rodzaje włosów afro i możemy polecić fryzurę na każdą okazję i porę roku. Służymy radą i rekomendujemy najlepszy produkt do włosów. Co najważniejsze, doskonała obsługa klienta i dotrzymywanie kroku najnowszym zabiegom na włosy i urodę Afro.

Studio Fryzur Queen Beauty Warszawa

dlaczego my

odwiedź nas

Salon piękności Queen Beauty obejmuje obszerną listę stylizacji, pielęgnacji i zabiegów fryzjerskich. Jesteśmy pierwszym salonem fryzjerskim Ladies Afro w Warszawie, który oferuje zabiegi, warkocze, stylizację ochronną, koloryzację, naturalną pielęgnację włosów i relaksatory w jednym miejscu.

Zlokalizowany blisko centrum Warszawy, Queen Beauty Salon ma doświadczenie w tworzeniu kreatywnych fryzur i pielęgnacji włosów. Zespół Queen Beauty oferuje to, co najlepsze we włosach ślubnych, przedłużaniu, warkoczach, splotach i perukach, warkoczykach, precyzyjnym cięciu i najnowszych technikach farbowania dla wszystkich tekstur włosów, w tym europejskich, azjatyckich, naturalnych włosów afro, a także rozluźnionych i poddanych koloryzacji.

Duma z każdej usługi

Cennik

WARKOCZYKI

TWISTY

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

1:1……………………………………………………..100 zł

2D……………………………………………………..120 zł

3D……………………………………………………..140 zł

4D……………………………………………………..160 zł

5D……………………………………………………..180 zł

Ombre………………………………………………150 zł

L+……………………………………………………….+15 zł

Usuwanie rzęs ………………………………..15 zł

*wszystkie ceny obejmują włosy + robocizna

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

Zarezerwuj wizytę

Adres: Powstańców Śląskich 26, 01-381 Warszawa
Poniedziałek 10:00 - 20:00
Wtorek 10:00 - 20:00
Środa 10:00 - 20:00
Czwartek 10:00 - 20:00
Piątek 10:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 20:00
Niedziela Zamknięte

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

This site uses cookies. By continuing to browse you are agreeing to our use of cookies. To find out more see our Privacy Policy.