fbpx

Oferty - Promocje

OFERTA DLA NOWEGO KLIENTA –15%

Nowi klienci Salonu Fryzjerskego Queen w Warszawie otrzymają 15% rabatu na pierwszą wizytę w najlepszym salonie fryzjerskim afro w Warszawie. Jeśli nie byłaś wcześniej w Salonie Fryzjerskim Queen w Warszawie lub nie byłaś u nas od 6 miesięcy i dłużej, z radością przywitamy Cię naszą ofertą dla nowych klientów.

POLEć OFERTĘ ZNAJOMEmu –15%

Oferujemy fantastyczne 15% ZNIŻKI na wszystkie usługi dla Ciebie i znajomego, jeśli polecisz mu najlepszy Afro Salon Fryzjerski w Warszawie- Queen Beauty Salon. Szerz miłość, polecając znajomemu topowy salon fryzjerski afro w Warszawie Queen Beauty Salon. Podczas pierwszej wizyty Twój przyjaciel będzie mógł skorzystać z 15% ZNIŻKI na usługi fryzjerskie. Nie tylko Twój znajomy otrzyma tę 15% zniżki, ale Ty także przy następnej wizycie!

ZNIŻKA STUDENCKA -10%

Salon Fryzjerski Queen oferuje studentom 10% zniżki na włosy od poniedziałku do soboty. Wystarczy, że pokażesz nam ważną legitymację studencką, a my zajmiemy się resztą! Ta oferta nie może być łączona z żadnymi innymi rabatami lub promocjami.

Urodzinowy Rabat -20%

Urodzinowy podarunek od Queen Beauty Salon w Warszawie – 20% rabatu dostaniesz podczas wizyty w miesiącu, w którym masz urodziny. Aby go otrzymać, przyjdź i pokaż dokument ze zdjęciem i datą urodzenia.

Zasady i Warunki

  • Obowiązuje od poniedziałku do soboty
  • Nie można łączyć z żadną inną usługą
  • Tylko jeden rabat na klienta
  • Rabatu nie można łączyć z żadną inną ofertą lub promocją
  • Podczas rezerwacji należy podać tytuł rabatu
  • Rabat X% można odjąć od wszystkich pełnych cen usług fryzjerskich

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

Adres: Powstańców Śląskich 26, 01-381 Warszawa
Poniedziałek 9:00 - 20:00
Wtorek 9:00 - 20:00
Środa 9:00 - 20:00
Czwartek 9:00 - 20:00
Piątek 9:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 20:00
Niedziela Zamknięte

Zarezerwuj Wizytę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

This site uses cookies. By continuing to browse you are agreeing to our use of cookies. To find out more see our Privacy Policy.